• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Оголошено тендер

281 305.20 UAH
Номер: e2dd453d2d3e4b5a9cb42d441d8dbae1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-23-011312-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Сосницька селищна рада
Замовник: Сосницька селищна рада
Очікувана вартість: 281 305.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.08.2024 16:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області"
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума281 305.20 UAH