-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення дослідження матеріалу
Тендер Prozorro UA-2024-08-23-007832-a
Завершена
4 006 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 030.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 030.40 UAH
Номер:
fd1f4b8757f9430ebdd1279deb4667d1
Внутрішній номер закупівлі:
22398054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-23-007832-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 006 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2024 14:58 - 28.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2024 14:58 - 31.08.2024 16:00
Період кваліфікації:
31.08.2024 16:00 - 05.09.2024 14:29
Період завантаження договору:
11.09.2024 00:00 - 21.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 006 080.00 Послуга з проведення дослідження матеріалу