• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з проведення дослідження матеріалу

Оголошено тендер

4 006 080.00 UAH
Номер: 163ae076105b4e79af94524999183391
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-15-007600-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 4 006 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з проведення дослідження матеріалу
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Дата опублікування: 15.08.2024 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 006 080.00 UAH