-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-08-22-008304-a
Завершена
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
Номер:
3adf7c5e021d4852b675bb7dc79e15d1
Внутрішній номер закупівлі:
22385660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-22-008304-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2024 14:50 - 27.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2024 14:50 - 30.08.2024 00:00
Аукціон:
30.08.2024 12:25 - 30.08.2024 12:48
Період кваліфікації:
30.08.2024 12:48 - 03.09.2024 09:12
Період завантаження договору:
09.09.2024 00:00 - 19.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти