• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

475 000.00 UAH
Номер: 9ae005a761744dd08f6b6a7ea6263523
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-22-009865-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 475 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.08.2024 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума475 000.00 UAH