• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ) (09120000-6) (ДК 021:2015)

Торги не відбулися

877 356.17 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 386.78 UAH
Номер: ea57f84b5bff436381842bf0c3b57be9
Внутрішній номер закупівлі: 22382451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-22-005090-a   
Замовник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 877 356.17 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.08.2024 12:14 - 27.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2024 12:14 - 30.08.2024 18:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴877 356.17 Газове паливо (Природний газ) (09120000-6) (ДК 021:2015)