• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ) (09120000-6) (ДК 021:2015)

Оголошено тендер

877 356.17 UAH
Номер: 195136e93680429d9946466f86411b83
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-22-005593-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 877 356.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (Природний газ) (09120000-6) (ДК 021:2015)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 22.08.2024 11:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 53000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума877 356.17 UAH