-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Апаратно-програмний комплекс для виготовлення бланків службового посвідчення)
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-007634-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
1787f612715e4518928067f094724403
Внутрішній номер закупівлі:
22372975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-007634-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 15:45 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 15:45 - 29.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.08.2024 00:00 - 30.08.2024 09:24
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Комп’ютерне обладнання (Апаратно-програмний комплекс для виготовлення бланків службового посвідчення)