-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Апаратно-програмний комплекс для виготовлення бланків службового посвідчення)
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
0c076805886d44b780d5489935d47d03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-21-008744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (Апаратно-програмний комплекс для виготовлення бланків службового посвідчення)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2024 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 000.00 UAH