• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Завершена

1 122 362.10 UAH з ПДВ
Номер: 781976e88261451d83d465238b3736b1
Внутрішній номер закупівлі: 22372498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-21-007182-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Голубкова Євгенія Анатоліївна 380442076792 holubkova.ya@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-06-20-010862-a
Очікувана вартість: 1 122 362.10 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Код ДК 021:2015: 50532300-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування генераторів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ТОВ»
Ціна пропозиції 1 122 362.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2024 14:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 729bccac678542c685d4c84c33ddf4fd
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-21-007182-a-a1
Постачальник: ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ТОВ»
Номер договору: 4004/КТМ-22-24
Сума договору: 1 122 362.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 935 301.75 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 21.08.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 4004 КТМ-22-24.pdf