-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Оголошено тендер
1 122 362.10
UAH
Номер:
102e70824aef41e89bbcb913de62cca9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-21-008564-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 122 362.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Примітки:
Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
21.08.2024 14:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У зв’язку з відміною відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-06-20-010862-a на закупівлю за предметом ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт дизель-генераторної установки 3516В CATERPILLAR РК «Центральна» ЦТ-1, бульв. Вернадського, 36-Б СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО») через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), на підставі пп. 6 п. 13 Особливостей, придбання замовниками, зокрема послуг може здійснюватися без застосування відкритих торгів.
-
Дата публікації:
21.08.2024 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 122 362.10 UAH