• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Катіоніт КУ-2-8

Завершена

3 157 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 570.00 UAH
Номер: 70dea82c060a439b8d7a086e5983ac1d
Внутрішній номер закупівлі: 22369542
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-21-004201-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 157 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.08.2024 11:51 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2024 11:51 - 29.08.2024 10:00
Аукціон: 30.08.2024 13:51 - 30.08.2024 14:14
Період кваліфікації: 30.08.2024 14:14 - 05.09.2024 13:15
Період завантаження договору: 11.09.2024 00:00 - 21.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 157 000.00 Катіоніт КУ-2-8