• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Катіоніт КУ-2-8

Оголошено тендер

3 157 000.00 UAH
Номер: 4b1b76fd613b4433bde1a3234f1b3dc9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-21-005380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 3 157 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Катіоніт КУ-2-8
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Дата опублікування: 21.08.2024 11:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 157 000.00 UAH