-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-009925-a
Завершена
298 152.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 490.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 490.76 UAH
Номер:
7477fb87da724ed299d57d0bf30b66a9
Внутрішній номер закупівлі:
22362940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-20-009925-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38011731
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдучок Роман 380961323415 mars0019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
298 152.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.08.2024 15:58 - 25.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2024 15:58 - 28.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
28.08.2024 00:00 - 29.08.2024 15:43
Період завантаження договору:
04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴298 152.36 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання