-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
298 152.36
UAH
Номер:
bc187bb969ee418fb7ec0a5cb189bd7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-20-012052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38011731
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38011731
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
298 152.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
20.08.2024 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума298 152.36 UAH