-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби для чищення та догляду за зброєю
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-001623-a
Завершена
75 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 751.50 UAH
мін. крок: 1% або 751.50 UAH
Номер:
dcbf7973fbf149d89ef78c6787c46078
Внутрішній номер закупівлі:
22354711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-20-001623-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Городиський Олександр Миколайович +380444519784 Horodisky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.08.2024 09:58 - 25.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2024 09:58 - 28.08.2024 12:00
Період кваліфікації:
28.08.2024 12:00 - 02.09.2024 09:07
Період завантаження договору:
08.09.2024 00:00 - 18.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 150.00 Засоби для чищення та догляду за зброєю