• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби для чищення та догляду за зброєю

Оголошено тендер

75 150.00 UAH
Номер: 8587e507157b4ebb9f3b3c30a96a04a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-20-001965-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 75 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби для чищення та догляду за зброєю
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.08.2024 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума75 150.00 UAH