-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Тендер Prozorro UA-2024-08-19-005155-a
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
b055c33a90964a5e9580c2e6513f53ef
Внутрішній номер закупівлі:
22346404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-19-005155-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 fin.sektor_dpms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2024 12:34 - 24.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2024 12:34 - 27.08.2024 00:00
Аукціон:
27.08.2024 15:29 - 27.08.2024 15:52
Період кваліфікації:
27.08.2024 15:52 - 27.08.2024 17:20
Період завантаження договору:
02.09.2024 00:00 - 12.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 400 000.00 Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»