-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
7a1236c35e87477cbb4d9284ea458343
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-19-005994-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення інформації (поліпшення інформованості дніпрян) у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2024 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума2 400 000.00 UAH