-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту кімнат приготування їжі та прилеглих до них коридорів у лівому крилі 2-го та 3-го поверхів приміщення гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу, розташованого за адресою: м.Миколаїв, вул.Нікольська, 11а
Тендер Prozorro UA-2024-08-19-001972-a
Завершена
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер:
b29711a934174818bb3976d97ac0098a
Внутрішній номер закупівлі:
22343231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-19-001972-a
Замовник:
Миколаївський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Сергій Якович +380512379338 lupaschenko92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2024 10:16 - 24.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2024 10:16 - 27.08.2024 10:21
Період кваліфікації:
27.08.2024 10:21 - 30.08.2024 15:02
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 000.00 Послуга з поточного ремонту кімнат приготування їжі та прилеглих до них коридорів у лівому крилі 2-го та 3-го поверхів приміщення гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу, розташованого за адресою: м.Миколаїв, вул.Нікольська, 11а