-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту кімнат приготування їжі та прилеглих до них коридорів у лівому крилі 2-го та 3-го поверхів приміщення гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу, розташованого за адресою: м.Миколаїв, вул.Нікольська, 11а
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
397ba70511e84fefb2e9ad27ecb522ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-19-002058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915954
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з поточного ремонту кімнат приготування їжі та прилеглих до них коридорів у лівому крилі 2-го та 3-го поверхів приміщення гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу, розташованого за адресою: м.Миколаїв, вул.Нікольська, 11а
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2024 10:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з поточного ремонту кімнат приготування їжі та прилеглих до них коридорів у лівому крилі 2-го та 3-го поверхів приміщення гуртожитку Миколаївського політехнічного фахового коледжу, розташованого за адресою: м.Миколаїв, вул.Нікольська, 11а
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH