• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 Кам’яна сіль (Сіль технічна) (РПЗ: 9.494)

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-97. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Завершена

221 139.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
Номер: 2e76ecad07234554829e2ad85fda66a3
Внутрішній номер закупівлі: 22337998
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-16-008247-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Захарченко Андрій Вікторович 380513641164 a_zakharchenko@sunpp.atom.gov.ua http://www.sunpp.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 221 139.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.08.2024 15:08 - 24.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2024 15:08 - 27.08.2024 10:00
Період кваліфікації: 27.08.2024 10:00 - 17.09.2024 14:00
Період завантаження договору: 23.09.2024 00:00 - 03.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴221 139.00 Сіль технічна