• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіль технічна

Оголошено тендер

265 366.80 UAH
Номер: 661b0c757ef244f5ab83559340d94b6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-07-004618-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 265 366.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіль технічна
Примітки: 9.494
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Дата опублікування: 07.08.2024 11:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума265 366.80 UAH