• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Коагулянти на основі солей алюмінію

Завершена

825 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 125.00 UAH
Номер: d3aa4eac8c2f4ed987805b8dd6940c22
Внутрішній номер закупівлі: 22328307
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-15-010253-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Оксана Глушакова +380675607996 kvk.zakupka7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 825 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2024 16:39 - 20.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2024 16:39 - 23.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 23.08.2024 00:00 - 27.08.2024 09:14
Період завантаження договору: 02.09.2024 00:00 - 12.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴825 000.00 Коагулянти на основі солей алюмінію