• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Коагулянти на основі солей алюмінію

Оголошено тендер

825 000.00 UAH
Номер: 552de50249584b28bb508b317b0bf270
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-15-012296-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 825 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Коагулянти на основі солей алюмінію
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 15.08.2024 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума825 000.00 UAH