-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-006721-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція та умови надання забезпечення тендерної пропозиції (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Торги не відбулися
341 544.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 708.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 708.00 UAH
Номер:
807f3a693f4443179d529dbf22ea02da
Внутрішній номер закупівлі:
22324656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-006721-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сонько Валентина 0442385807 v.sonko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
341 544.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2024 14:14 - 20.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2024 14:14 - 23.08.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴341 544.00 Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем