• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем

Оголошено тендер

341 544.00 UAH
Номер: b7f768110a1348f39ac1302030e0f275
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-12-008416-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 341 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дообладнання системи вентиляції механічної дільниці повітроохолоджувачем
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування: 12.12.2023 17:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума341 544.00 UAH