-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-006295-a
Торги не відбулися
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер:
ed7c0dd7e0284c3d81a234d588e8b510
Внутрішній номер закупівлі:
22324337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-006295-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26240718
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул. Героїв України,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2024 13:56 - 20.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2024 13:56 - 23.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка