• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: 4b36b189a7b54a439089915ce296aee3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-15-005013-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілля
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.08.2024 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума50 000.00 UAH