-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні твердолистяних порід
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011444-a
Завершена
747 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 739.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 739.50 UAH
Номер:
277004b0ada04e098f8f174ad3766338
Внутрішній номер закупівлі:
22317364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-011444-a
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ульмер Назарій Степанович 380343391222, 380932930335 vk-41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
747 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 17:40 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 17:40 - 24.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.08.2024 00:00 - 29.08.2024 13:39
Період завантаження договору:
04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴747 900.00 Дрова паливні твердолистяних порід