• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподулу з проектуванням лінійної частини приєднання Замовником згідно пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування

Завершена

1 352 355.86 UAH з ПДВ
Номер: 346e6e59cd464febb82998fc59e3d5d9
Внутрішній номер закупівлі: 22317015
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-14-011108-a   
Замовник: Комунальне підприємство Софія
Контактна особа: Волинець Віктор Іванович +380445072976 32611763@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Для потреб Замовника необхідно здійснити закупівлю: Послуг з приєднання до електричних систем розподілу зовнішнього електропостачання та створення мереж лінійної частини приєднання (реконструкція ЛЕП -10 кВ Л-ТП-41 для приєднання до електричних мереж каналізаційно-насосної станції КП «Софія» Борщагівської сільської ради Бучанського району, Київської області, до електричних мереж системи розподілу з нестандартного приєднання до електричних мереж) за кодом ДК 021:2015 - 45310000-3 Електромонтажні роботи. Експлуатація електричних установок, відповідно згідно п.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Закон України "Про ринок електричної енергії" від 13.04.2017 № 2019-VIII визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище. Статтею 21 Закону України "Про ринок електричної енергії" визначені умови приєднання електроустановок до електричних мереж оператором системи розподілу (далі – ОСР). Зокрема передбачено, що порядок приєднання до електричних мереж ОСР визначається кодексом систем розподілу і має бути прозорим, забезпечувати ефективне та недискримінаційне приєднання до систем розподілу. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 14.03.2018 року № 310 затверджено Кодекс систем розподілу, відповідно до якого та згідно з пунктом 56 частини першої статті 1 Закону України "Про ринок електричної енергії", відповідальність за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності покладається на юридичну особу – оператора системи розподілу. Частиною шостою статті 21 Закону України "Про ринок електричної енергії" також визначено, що послуги з нестандартного приєднання відповідно до умов договору про приєднання надає ОСР, який забезпечує виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також здійснює первинне підключення об’єкта замовника. Отже, на законодавчому рівні визначено, що послуги з приєднання електроустановок до електричних мереж надаються виключно оператором системи розподілу. Оператором системи розподілу на території Київської області, є ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ». Згідно з частиною першою статті 5 Закону України "Про природні монополії", розподіл електричної енергії (передача електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) відноситься до сфери діяльності суб’єктів природних монополій. ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ включені до ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 30.06.2024 року та які проводять свою діяльність на території Київської області. Будівля каналізаційно-насосної станції КП «Софія», що розташована по вул. Гагаріна в с. Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області підключена до мереж ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ та іншого постачальника електроенергії немає. Отже, через відсутність конкуренції в тому числі з технічних причин, замовник не має можливості здійснити закупівлю у інших постачальників крім ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, як найшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів, саме у випадку відсутність конкуренції з технічних причин, що підтверджується документально Замовником відповідно до пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає нормам чинного законодавства.
Очікувана вартість: 1 352 355.86 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподулу з проектуванням лінійної частини приєднання Замовником згідно пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.02.2025
Місце постачання 08131, Україна, Київська область, c. Софіївська Борщагівка, вулиця Гагаріна,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
є ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Ціна пропозиції 1 352 355.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2024 08:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7693a793570840e894f1cba3d2adc614
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-14-011108-a-b1
Постачальник: є ПАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Номер договору: додаткова угода №1 до Типового договору про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником №ТУ 035878270224
Сума договору: 1 352 355.86 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 126 963.22 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 31.07.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДУ _1 до типового договору про нестандартне приєднання до ел...
pdf
Обгрунтування відповідно до пп.5 п.13 Особливостей.pdf