-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподулу з проектуванням лінійної частини приєднання Замовником згідно пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Оголошено тендер
1 352 355.86
UAH
Номер:
37e0f1fee99f483293724cf4ec686c64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-14-013115-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство Софія
×
-
Код ЄДРПОУ:
32611763
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Софіївська Борщагівка, Соборна 53б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Софія
×
-
Код ЄДРПОУ:
32611763
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Софіївська Борщагівка, Соборна 53б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 352 355.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподулу з проектуванням лінійної частини приєднання Замовником згідно пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
14.08.2024 16:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно згідно п.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
-
Дата публікації:
14.08.2024 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 352 355.86 UAH