-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка Летсар або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-05-29-000674-b
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук
Завершена
501 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 100.00 UAH
Номер:
03bbd9ee672f4509afa382f1ac3915bd
Внутрішній номер закупівлі:
2231492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-29-000674-b
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тивоненко Олександр Вікторович +380613956111 oskt36246@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19710000-6 Синтетичний каучукАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
501 200.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2018 16:49 - 04.06.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2018 16:49 - 14.06.2018 09:00
Аукціон:
15.06.2018 13:29 - 15.06.2018 14:02
Період кваліфікації:
15.06.2018 14:02 - 12.07.2018 15:49
Період завантаження договору:
15.06.2018 14:02 - 05.07.2018 14:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка Летсар або еквівалент
Кількість
501 кілограм
Період постачання
02.07.2018 - 28.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Частное предприятие "Легенда Плюс"
Оскарження: 15.06.2018 14:02 - 23.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32058093
-
Контактна особа:
Частное предприятие "Легенда Плюс" +380567767371 legplus@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Украина г.Днепропетровск пр. Воронцова 73 оф.712
Оскарження: 15.06.2018 14:02 - 23.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
350 338.80 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2018 15:49
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОЕКСІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40803621
-
Контактна особа:
Дмитрий Мазурчук +380676223759 ak@el-exim.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Журналістів, 13 А
Початкова пропозиція
390 936.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ТРЕЙД СІСТЕМ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449631
-
Контактна особа:
Максим Шайна +380994613929 treidsistem@ukr.net
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ МІНСЬКА, будинок 5
Початкова пропозиція
400 960.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Приватне акціонерне товариство "Укрпромобладнання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30655877
-
Контактна особа:
Нагорний Дмитро Олександрович 057-732-78-32, 380977577171 ukrprom2017@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, пл. Повстання 7/8
Початкова пропозиція
436 044.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
436 044.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7df3a91b3c9473580a2f9bf4981cf39
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-29-000674-b-a1
Постачальник:
Частное предприятие "Легенда Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32058093
-
Контактна особа:
Частное предприятие "Легенда Плюс" +380567767371 legplus@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Украина г.Днепропетровск пр. Воронцова 73 оф.712
Номер договору:
378(3)18УК
Сума договору:
347 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2018 00:00 - 31.07.2019 00:00
Дата підписання:
31.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний