-
Відкриті торги
-
КЕП
Стрічка Летсар або еквівалент
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук
347 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a7df3a91b3c9473580a2f9bf4981cf39
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-29-000674-b-a1
Постачальник:
Частное предприятие "Легенда Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32058093
-
Контактна особа:
Частное предприятие "Легенда Плюс" +380567767371 legplus@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Украина г.Днепропетровск пр. Воронцова 73 оф.712
Класифікатор ДК 021:2015:
19710000-6 Синтетичний каучукАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук
Номер договору:
378(3)18УК
Дата підписання:
31.07.2018 00:00
Період дії договору:
31.07.2018 00:00 - 31.07.2019 00:00
Сума договору:
347 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стрічка Летсар або еквівалент
Кількість
501 кілограм
Період постачання
02.07.2018 - 28.09.2018