-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-007716-a
Завершена
200 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 002.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 002.50 UAH
Номер:
d6d3bd309e00430b9b1ff4f0bb58a83d
Внутрішній номер закупівлі:
22313705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-007716-a
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Бородіно, вул. Миру, 132 селище Бородіно Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com https://borodinska.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 14:42 - 20.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 14:42 - 23.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
23.08.2024 00:00 - 23.08.2024 12:36
Період завантаження договору:
29.08.2024 00:00 - 08.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 500.00 Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний