• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний

Оголошено тендер

200 500.00 UAH
Номер: 61512ae36cf04e2894db7fa10a231e07
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-14-009163-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Замовник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Очікувана вартість: 200 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам`яне, брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.08.2024 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 500.00 UAH