-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-010751-a
Торги не відбулися
84 669.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 423.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 423.35 UAH
Номер:
772b23c981ce494ba8ef4b3018773750
Внутрішній номер закупівлі:
22304639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-010751-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Приход +0465823979 viktoriaprihod1509@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 669.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2024 16:42 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2024 16:42 - 21.08.2024 16:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 669.00 Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)