-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Оголошено тендер
84 669.00
UAH
Номер:
98a2aa787b774a6cba7d01b5252b788c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-13-012999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
84 669.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.08.2024 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 669.00 UAH