-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-004744-a
Завершена
100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6fc5d9ddead24fb397755d0e1515e039
Внутрішній номер закупівлі:
22298726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-004744-a
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сабаш Світлана Вікторівна +380374133731 ekonomrada@ukr.net https://novod-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-07-25-009854-a
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Квіткова продукція
Кількість
134 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тугарова Надія Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2239010286
-
Контактна особа:
Тугарова Надія Федорівна 0506619601
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н "Діброва", буд.20А, кв.8
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2024 12:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c76ba3ce26184f7b94f5a8ee12cb31e3
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-13-004744-a-c1
Постачальник:
ФОП Тугарова Надія Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2239010286
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н "Діброва", буд.20А, кв.8
Номер договору:
12/08/24
Сума договору:
99 180.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
12.08.2024 00:00
Статус:
Підписаний