-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Квіткова продукція
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
a3a1484601794242b1b5e18350cddcb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-13-004351-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Квіткова продукція
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
Дата опублікування:
13.08.2024 11:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником було оголошено закупівлю https://www.dzo.com.ua/tenders/21534041 для забезпечення потреб Новодністровської міської ради за предметом закупівлі: Квіткова продукція, код національного класифікатора України ДК 021:2015: 03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного, з очікуваною вартістю: 100 000,00 грн з ПДВ Проте вищевказана закупівля UA-2024-07-25-009854-a не відбулась. Дані торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Враховуючи все вищевказане, прийнято рішення провести дану закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Bci умови застосування даної підстави витримано
-
Дата публікації:
13.08.2024 11:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Квіткова продукція
Кількість
134 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH