-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-011038-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації.
Завершена
1 429 513.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 200.00 UAH
Номер:
c25055b1ea694cbba9cfcd7380c407c0
Внутрішній номер закупівлі:
22293608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-011038-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 429 513.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 18:57 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 18:57 - 20.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 00:00 - 20.08.2024 18:06
Період завантаження договору:
26.08.2024 00:00 - 05.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 429 513.72 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів