-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Оголошено тендер
1 429 513.72
UAH
Номер:
3fd47aef065f4b6c83371e6b98d9ea76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-12-013918-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 429 513.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
12.08.2024 18:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 429 513.72 UAH