-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із профілювання провідників і стінок стволів
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009513-a
Торги не відбулися
580 925.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 904.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 904.63 UAH
Номер:
5245ea053e4a45fba612ceb2abf79101
Внутрішній номер закупівлі:
22292129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-009513-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380997400870 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
580 925.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 16:16 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 16:16 - 22.08.2024 16:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 925.40 Послуги із профілювання провідників і стінок стволів