• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із профілювання провідників і стінок стволів

Оголошено тендер

580 925.40 UAH
Номер: d4321fc1a1b34a24aaf68db35898747a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-12-011825-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Очікувана вартість: 580 925.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із профілювання провідників і стінок стволів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування: 12.08.2024 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума580 925.40 UAH