-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з відновлення (дублювання) номерних знаків кузова транспортних засобів, отримання сертифікатів та ліцензій
Тендер Prozorro UA-2018-06-15-001088-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі.
Завершена
46 666.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 46.67 UAH
мін. крок: 0.1% або 46.67 UAH
Номер:
d2bd33d56b5c4b7db167768990c0aa20
Внутрішній номер закупівлі:
2228988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-15-001088-a
Замовник:
Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул.Довбуша, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грушевський Юрій Михайлович +380444653513 YURIST8@LISKI.COM.UA http://liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
75110000-0 Загальні державні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
46 666.66 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46.67 UAH
Період уточнення:
15.06.2018 12:05 - 22.06.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2018 12:05 - 02.07.2018 17:00
Аукціон:
03.07.2018 14:33 - 03.07.2018 15:00
Період кваліфікації:
03.07.2018 15:00 - 10.07.2018 12:57
Період завантаження договору:
03.07.2018 15:00 - 23.07.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з відновлення (дублювання) номерних знаків кузова транспортних засобів, отримання сертифікатів та ліцензій
Кількість
1 лот
Період постачання
03.07.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА"
Оскарження: 03.07.2018 15:00 - 21.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36167454
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА" +380504759045 onyshchenko@intercert.com.ua http://intercert.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03035, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 45, офіс 340
Оскарження: 03.07.2018 15:00 - 21.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
46 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.07.2018 12:57
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНЕ БЮРО ФРАНКЕ ІНТЕРНЕШЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34563125
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНЕ БЮРО ФРАНКЕ ІНТЕРНЕШЕНАЛ" +380567251840 vv@bureaufranke.dp.ua http://www.bureaufranke.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49108, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, ВУЛИЦЯ АМУРСЬКА, будинок 55
Початкова пропозиція
46 300.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ СЕРТИФІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36258127
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ СЕРТИФІК" +380953111590 oshevchenko@glcert.com http://www.glcert.com
-
Адреса:
Україна, 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЕСПЛАНАДНА, будинок 20, офіс 212
Початкова пропозиція
46 550.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
b72c3a29db58439b83c3024fef1a2ec1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-15-001088-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36167454
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА" +380504759045 onyshchenko@intercert.com.ua http://intercert.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03035, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 45, офіс 340
Номер договору:
264-ЮІ
Сума договору:
45 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
30.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний