• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з відновлення (дублювання) номерних знаків кузова транспортних засобів, отримання сертифікатів та ліцензій

Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі.

45 950.00 UAH без ПДВ
Номер: b72c3a29db58439b83c3024fef1a2ec1
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-15-001088-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРСЕРТ-УКРАЇНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 75110000-0 Загальні державні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі.
Номер договору: 264-ЮІ
Дата підписання: 30.07.2018 00:00
Період дії договору: 30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 45 950.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з відновлення (дублювання) номерних знаків кузова транспортних засобів, отримання сертифікатів та ліцензій
Код ДК 021:2015: 75110000-0 Загальні державні послуги
Кількість 1 лот
Період постачання 03.07.2018 - 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті