-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:71320000-7 «Послуги з інженерного проектування». Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: ««Капітальний ремонт пожежного резервуару на території КЗ «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради за адресою: Дніпропетровська обл. Криничанський р-н, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1» (в тому числі експертиза кошторисної частини проекту).
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-004696-a
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Номер:
8e668a423732408f911c4eab717c611f
Внутрішній номер закупівлі:
22287315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-004696-a
Замовник:
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24448811
-
Адреса:
52323, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Іванівна Кавуліч +380679147283 kz_kpni_dor@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 12:45 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 12:45 - 20.08.2024 10:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 10:00 - 21.08.2024 13:44
Період завантаження договору:
27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 000.00 : Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: ««Капітальний ремонт пожежного резервуару на території КЗ «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради за адресою: Дніпропетровська обл. Криничанський р-н, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1» (в тому числі експертиза кошторисної частини проекту)