• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:71320000-7 «Послуги з інженерного проектування». Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: ««Капітальний ремонт пожежного резервуару на території КЗ «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради за адресою: Дніпропетровська обл. Криничанський р-н, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1» (в тому числі експертиза кошторисної частини проекту).

Оголошено тендер

580 000.00 UAH
Номер: 839d97a3d21f4d5699a6c692ea006e21
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-08-001098-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 580 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:71320000-7 «Послуги з інженерного проектування». Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: ««Капітальний ремонт пожежного резервуару на території КЗ «Криничанський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради за адресою: Дніпропетровська обл. Криничанський р-н, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1» (в тому числі експертиза кошторисної частини проекту).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.08.2024 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума580 000.00 UAH