-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійний комплекс
Тендер Prozorro UA-2018-06-22-002673-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 480.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 480.00 UAH
Номер:
bdaa8d3a8cfa4aa9889e92338ef2353a
Внутрішній номер закупівлі:
2226864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-22-002673-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147782
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, вул. Полтавська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Худолій Максим Олександрович +380545251067 02147782@mail.gov.ua http://ldosvita.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
480.00 UAH
Період уточнення:
22.06.2018 15:55 - 01.07.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2018 15:55 - 11.07.2018 16:00
Аукціон:
12.07.2018 12:11 - 12.07.2018 12:38
Період кваліфікації:
12.07.2018 12:38 - 17.07.2018 14:53
Період завантаження договору:
12.07.2018 12:38 - 01.08.2018 12:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний комплекс
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 10.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інтер Системс"
Оскарження: 12.07.2018 12:38 - 28.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВ "Інтер Системс" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 02002, Україна, Київ, вул. Марини Раскової,19, офіс 830
Оскарження: 12.07.2018 12:38 - 28.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
425 796.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 316.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2018 14:53
Документи
45
Скарги
0
ФОП Нестереня Андрій Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2730909875
-
Контактна особа:
Нестереня Андрій Євгенович +380504698202 fop-nesterenya@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, Київ, вул.Орловська, 4-6/2, 113
Початкова пропозиція
459 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Початкова пропозиція
474 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
474 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d812dd3950e4888b2fe3762862a53f9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-22-002673-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Інтер Системс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВ "Інтер Системс" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 02002, Україна, Київ, вул. Марини Раскової,19, офіс 830
Номер договору:
136
Сума договору:
425 316.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
31.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний