• Відкриті торги
  • КЕП

Мультимедійний комплекс

425 316.00 UAH з ПДВ
Номер: 1d812dd3950e4888b2fe3762862a53f9
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-22-002673-a-b1
Постачальник: ТОВ "Інтер Системс"
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 136
Дата підписання: 31.07.2018 00:00
Період дії договору: 31.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 425 316.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 425 316.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний комплекс
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 10 комплект
Період постачання до 10.08.2018
Місце постачання 42500, Україна, Сумська область, смт. Липова Долина, вул. Полтавська, 25 На карті